Дочекались! Халкідікі з Харкова!✈️

03/02/2022

   

Неймовірні пейзажі та екзотична природа, із золотим піском, кристально чистими аквамариновими водами, блакитним небом і деревами, що біжать до самої кромки моря - це не що інше, як півострів Халкідіки, з його трьома «пальцями», нагадує розгніваного Посейдона, що встромився в сушу.

Старт польотної програми з 28.05.2022 на крилах а/к SkyUp
Поговоримо про дивовижні та мальовничі пляжі


Починаємо із Заходу
Неа Іраклія, Неа Каллікратія: великі та дуже популярні пляжі з білим піском. З гарною інфраструктурою ідеально підходять для сімейного відпочинку, а в традиційних тавернах навколо подають смачні закуски та страви грецької кухні. Продовжуючи, ми зустрічаємо Неа Плайя, Флогіта, пляжі Діонісіос та Агіос Мамас. 

На чарівній Кассандрі
Вражаючі величезні піщані пляжі з бірюзовим морем, гарною інфраструктурою, beach bar і базою для всіх видів морського спорту. Всі місця на Кассандрі просто зачарують вас: Сані, Фурка, Посіді, Палюрі, Калліфея, Пефкохорі, Поліхроно, Ханіотіс, Кріопігі. Дорослі та діти можуть за бажання відправитися на пошуки тихіших пляжів таких, як Мола Каліва, Неа Скіоні, Гларокавос.

На екзотичній Ситонії
Бухти в містечках Кавуротріпес і Каріді з їхнім зеленим морем і білим-пребілим піском, викрадуть ваше серце. Чи, можливо, це буде знаменита Калогрія – укрита соснами бухта на узбережжі Ковіос із чудовим морем, або Парадісос, або Микиті з добре організованим пляжем, що тягнеться на кілометри. Пляж Сарті, який наче магніт, притягує серфінгістів.
На пляжі Тороні ви плаватимете прямо під стародавніми руїнами, а в Порто Куфо - стародавньому порту містечка Тороні - вас вразить картина, яку ви побачите: дві "руки" зі скель вкривають порт, залишивши для проходу кораблів всього 300 метрів відкритого простору.